Vi gør op med
ligegyldige netværk ...

... jo, der findes mange!

Dit udbytte er stort

  • Du får 15-20 energiske morgenmøder årligt, som styres af den samme engagerede mødeleder.
  • Få løst dine cases ved møderne og bliv inspireret af de andres cases.
  • 8 faglige oplæg inden for bl.a. Netværk, salg, markedsføring, rekruttering, HR og meget mere.
  • Fri ret til at besøge andre netværksgrupper som gæst i hele Danmark.
  • Mulighed for at deltage ved store "Netværks træf", på tværs af grupperne, hvor du kan møde nye forretningsmuligheder fra andre byer.
DNA

Den der tror netværksmøder slutter hver gang, tager fejl

Magien opstår i dialogen mellem deltagerne lige efter møderne. Det er her de personlige, nysgerrige spørgsmål bliver stillet. Det er her aftalerne bliver lavet. Det er her synergierne viser sig.

Værdien af netværksmøderne sker, fordi vi kickstarter folk ved at give dem taletid foran alle andre ved hvert eneste møde.

Udbyttet af at være med i Netværk Nord er vores fokus på at guide alle igennem deres taletid, så de får sagt hvad der er vigtigst med henblik på 1-1 dialogerne bagefter.

Der er mange muligheder for at få flere kunder, mere faglig viden samt en masse personlig udvikling til gavn for din virksomhed.

Alt dette får du for kun
DKK 8500,00 pr. år.

Prisen er eks moms

Mødeagenda

Du kan forvente en skarp og struktureret mødeaktivitet, til hvert eneste møde. Vi ved du har en arbejdsdag, der skal hænge sammen. Derfor sørger vi for at afslutte møderne rettigdigt samtidig med at vi giver dig halvanden times relevant indhold.

Mødeagenda

Mød vores medlemmer

Ring 71 96 97 95 eller skriv til
info@netvaerknord.com


Find vores netværksgrupper

  • Vi dækker det meste af Jylland.
  • Målet for 2018 er at være landsdækkende.
  • Kontakt os for en uforpligtende snak om deltagelse i vores erhvervsnetværk.
DNA

Udfyld formularen, så ringer vi hurtigst muligt.

Teamet bag Netværk Nord

Levi Dahl

CEO

levi@netvaerknord.com

Malte Fanefjord

Founder/Partner

malte@netvaerknord.com

Glenn Toft

Co-founder/Partner

glenn@netvaerknord.com

Lasse Hvarregaard Knudsen

Marketing Manager

lasse@netvaerknord.com

Anita Siig

Erhvervskonsulent

anita@netvaerknord.com

Christian Kjær

Erhvervskonsulent

christian@netvaerknord.com

Jørgen Krogh Hessellund

Erhvervskonsulent

jorgen@netvaerknord.com

Kasper Skov

Erhvervskonsulent

kasper@netvaerknord.com